News
News MEGA Motor R01
News MEGA Seitenwagenmotor
MEGA Seitenwagenmotor SC750
Downloads
Händler
Veranstaltungskalender
Unternehmen
Über Uns
Kontakt
 

ADAC DM Hänchen

Víkendovým závodem nám odstartovala nová sezóna.Písečný povrch v německém Hänchenu je vždy na úvod sezóny těžký závod a prověrka fyzické zdatnosti před novou sezónou.

Překvapivá účast 34 motorek připravila pro diváky i pořadatele pěkné závody.

První závod musel být předčasně ukončen kvůli nesjízdnosti tratě. Po úpravě části tratě byl start opakován. Tím se celý odpolední program protáhl.

Ve všech třech startech jsme startovali úplně z pravé strany a vždy si tak mohli průjezd do první zatáčky kontrolovat úplně z vnitřní strany.

V opakovaném startu prvního závodu jsme od úvodu rozjížďky jezdili na třetím místě. I přesto, že jsme se po úvodních kolech propadli na 5 místo, tak to ještě z naší strany nebylo poslední slovo této jízdy. V závěru jsme se zpět probojovali na 3. příčku, kterou jsme si udrželi až do cíle.

Od úvodu druhého závodu jsme se drželi na třetím místě až do poloviny závodu, kdy jsme využili technického zaváhání posádky Bax - Musset a dostali se tak na druhé místo. Na rozbité trati jsme si pohlídali druhou pozici až do cíle.

Celkové druhé místo úvodního německém mistráku bylo pro nás velkou odměnou za letošní hektické přípravy na novou sezónu.

Tento víkend nás čeká pokračování německého mistrovství ve Schnaitheimu.